Team

Op de Paul Krugerschool werken groepsleerkrachten, vakleerkrachten, intern begeleiders, onderwijsassistenten, administratie en directie. Met passie werken we gezamenlijk aan de ontwikkeling en groeikansen van onze leerlingen.

 Hieronder ziet u enkele teamleden. Inmiddels zijn er wijzigingen. De wijzigingen en nieuwe teamleden worden te zijner tijd aangevuld.

Directie

Jeannet Carelsen
Directeur
Tel.: 070 3888855

jcarelsen@scoh.nl

Groepsleerkrachten

Mirjam van der Starre
Leerkracht groep 5/6

mvdstarre@scoh.nl           

 

Kien van Rijn
Leerkracht groep 2
coördinator ouders

kvanrijn@scoh.nl






Monique van Putt           
Leerkracht groep 4/5

mvputt@scoh.nl
Ineke van der Sluys
Leerkracht groep 3/4

ivdsluys@scoh.nl



 

 


 

Helene Corbeau
IB-er

hcorbeau@scoh.nl


Rita Sheikrojan
Leerkracht groep 3
en Peuters


rsheikrojan@scoh.nl

Ineke Verkleij
Leerkracht NT2


iverkleij@scoh.nl

Dennis van Duijn
Leerkracht NT2
muziekdocent


Onderwijs ondersteund personeel

Yunus Korkmaz
Klasse-assistent

ykorkmaz@scoh.nl

Bea Sheikrojan
Onderwijsassistent

bsheikrojan@scoh.nl


I van Bergen
Remedial teacher


ivanbergen@scoh.nl

Roosita Sardjoe
Onderwijsassistent


rsardjoe@scoh.nl

Intern begeleiders

 

Helene Corbeau
Intern begeleider
middenbouw

hcorbeau@scoh.nl

 

Marga Vink
Gedrag specialist

mvink@scoh.nl

Overig personeel

Yazgul Dogan
Administratief
medewerker

ydogan@scoh.nl

Jan de Bruin
Financieel
medewerker

jdebruin@scoh.nl
                             Edith Duinkerke
Wereldwijscoördinator (LKP)
coördinator subsidies

eduinkerke@scoh.nl
Wouter Duits
Gymleerkracht

wduits@scoh.nl

Schoolmaatschap-
pelijk werkster



 

 

Ineke van Embden
Specialist ParnasSys

ivembden@scoh.nl

Interesse & vragen

Ons adres
Fischerstraat 133, 2572 PV Den Haag
T 070 - 388 88 55 F 070 - 388 88 54

Kom gerust langs!
Of mail ons
Contactpagina